Caravaggio
Caravaggio

Luxusný materiál , ktorý vytvára nádherný efekt zamatového povrchu s jemnou arómou ruže. Vzhľad je kombináciou elegantného a originálneho dizajnu benátskych štukov s jemnou mäkkosťou striedania matných a lesklých plôch.

Viac informácií
Decora De Luxe

Dekoratívny náter s perleťovým efektom a farebnými lupienkami pre interiéry, ktorý vďaka jednoduchosti použitia umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky. Pri správnom osvetlení, materiál vytvára mimoriadne chromatickú hru šerosvitu, nádherné dúhové perlete a farebné vločky.

Viac informácií
Decora De Luxe
Nahir
Nahir

Dekoratívna omietka s ktorou môžete vytvoriť unikátny textúrový vzhľad. Ľahko sa nanáša a má príjemnú mäkkosť. Vďaka svojim vlastnostiam tento materiál umožňuje vytváranie nekonečného množstva variantov nástenných dekorácií.

Viac informácií
Zephyro

Je dekoratívna metalická farba s obsahom piesku, vytvárajúca elegantný tmavo - svetlý povrch s kovovým odrazom. Jej jednoduchá aplikácia a výnimočný konečný efekt ju zaradili medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie produkty. Je nehorľavá a po troch týždňoch od aplikácie umývateľná.

Viac informácií
Zephyro
Stuccomarmo
Stuccomarmo

Dekoratívna omietka StuccoMarmo je prírodný vápenný materiál, ktorý vytvára povrch s typickým vzhľadom benátskych mramorov z osemnásteho storočia. Je to veľmi obľúbená a elegantná povrchová úprava pre všetky prestížne priestory, vytvára prestížny, odolný a ľahko udržiavateľný povrch.

Viac informácií
Oxy´D Arthe

Originálna dekoratívna omietka na báze vody, ktorá dáva možnosť prerobiť akýkoľvek povrch, a dodať mu vzhľad zoxidovaného kovu.

Viac informácií
Oxy´D Arthe
Rust Style
Rust Style

Moderná dekoratívna omietka ktorá sa používa v interiéroch ale aj v exteriéroch. Dokonale vytvára teplé odtiene farieb a zdôrazňuje tak eleganciu a exkluzivitu priestoru.

Viac informácií
Ardore

Originálny efekt nazývaný aj Flash Pearl prináša strohý a elegantný štýl, kryštalický a perleťový vzhľad s jemnými odleskami. Tento produkt je netoxický, nehorľavý, paropriepustný, zabraňuje vzniku plesní a baktérií, je neškodný pre človeka a životné prostredie. Môžete vytvoriť rôzne ozdobné vzory rôznych farieb a odtieňov, na dotyk veľmi príjemných, aby vyhovovali každému interiéru.

Viac informácií
Ardore
Travertino
Travertino

Tento materiál vám umožní vytvoriť efekt prírodného kameňa travertínu, ktorý vďaka svojej sile, absorpcii zvuku a dekoratívnym vlastnostiam má veľmi široké použitie v interiéry aj exteriéry. Je to výrobok novej generácie. Zabraňuje vzniku plesní a baktérií, je bez zápachu, netoxický, nehorľavý, bezpečný pre človeka a životné prostredie. Výnimočný vzhľad dosiahnete na záver nanesením včelieho vosku ARTHE CERA.

Viac informácií

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o niektorú z dekroatívnych omietok nás neváhajte kontaktovať.

Radi s vami spoločne tvoríme originálne a nové riešenia.
Viac informácií