Marcopolo
Marcopolo

MARCOPOLO je špičková záverečná úprava na realizáciu žiarivých stien s efektom lešteného kovu. MARCOPOLO sa jednoducho a rýchlo aplikuje a vytvára ušľachtilé povrchy s farebnými efektmi, ktoré sa menia podľa dopadu svetla.

Viac informácií
Marcopolo Luxury

MARCOPOLO LUXURY umožňuje dosiahnuť úžasné povrchy s jemným metalizovaným efektom, vhodné pre elegantné klasické i moderné priestory. MARCOPOLO LUXURY vďaka veľmi jednoduchej aplikácii poskytuje mnohé dekoratívne efekty a hry svetla, ktoré dokážu vyhovieť každej estetickej požiadavke.

Viac informácií
Marcopolo Luxury
Marcopolo Sablé
Marcopolo Sablé

MARCOPOLO SABLÈ sa vyznačuje ušľachtilou textúrou, podobnou jemnému piesku, príjemnou drsnosťou na dotyk a matným vzhľadom, ktorý je ideálny na skrášlenie obytných priestorov klasickým alebo moderným štýlom. Bohatá farebná škála umožňuje premeniť nápady na realitu, pričom každému prostrediu dodá osobitosť nesporného pôvabu a elegancie.

Viac informácií
Roxidan

ROXIDAN modeluje steny a pokrýva ich bohatou kovovou patinou zoxidovaného vzhľadu, podobnou ako kovový plech zostarnutý na vzduchu. Povrchy získajú realistický vzhľad železa s efektom „corten“, s výnimočnými farebnými odtieňmi a na dotyk príjemnými nepravidelnosťami.

Viac informácií
Roxidan
Rilievo
Rilievo

RILIEVO umožňuje vytvárať textúrované dekorácie, kde nepravidelné basreliéfy so starobylým efektom vytvárajú dynamiku a originalitu extrémne moderných interiérov. Hlavným prvkom sa stáva hmota, modeluje a pokrýva priestory, a pomocou nespočetných kombinácií dekoratívnych produktov vytvára jedinečné povrchy a exkluzívne prostredia. RILIEVO vytvára podklad, ktorý sa spracováva dekoratívnymi produktmi ako VELATURE, CADORO VELVET a MARCOPOLO, MARCOPOLO SABLÈ, MARCOPOLO LUXURY.

Viac informácií
Cadoro Velvet

CADORO VELVET vytvára ušľachtilé povrchy s charakteristickým jemným odleskom, ktorý dokonale ladí s mäkkými zamatovými odtieňmi, typickými pre túto dekoratívnu záverečnú úpravu. CADORO VELVET ako univerzálny produkt s jednoduchou aplikáciou poskytuje široký výber svetlých, jemných a súčasne žiarivých farieb i škálu základných farieb, ktoré pripomínajú teplé, prírodné zemité tóny.

Viac informácií
Cadoro Velvet
Lunanuova
Lunanuova

LUNAUNOVA ušľachtilá transparentná dekoratívna záverečná úprava, obohatená o prúd mnohofarebných pigmentov, ktoré vytvárajú hry svetla a odlesky. Mierne drsná textúra, príjemná na dotyk, je vhodná na vytváranie rozmanitých dekoratívnych efektov, ktoré skrášlia klasické i súčasné priestory.

Viac informácií
Concret Art

CONCRET ART dodáva povrchom pevný, plastický vzhľad prirodzene zostarnutého betónu, čím vytvára moderné priestory s módnou veľkomestskou atmosférou. Množstvo efektov a aplikačných techník zaručuje jednotnú výdatnosť a výraznú materiálovú identitu, ktorá je ideálna pre originalitu upravovaných podkrovných priestorov a súčasnej architektúry, aj na plášťové obklady.

Viac informácií
Concret Art
Stucco Veneziano
Stucco Veneziano

Elegantný nástenný náter, ideálny na vytvorenie vznešeného prostredia, inšpirovaného starobylými palácmi benátskej aristokracie. Veľmi široká farebná škála, siahajúca od jemných pastelových odtieňov po intenzívne príťažlivé farby, poskytuje dynamické riešenia pre všetky moderné i klasické priestory.

Viac informácií
Grimani

GRIMANI je dekoratívna povrchová úprava, navrhnutá pre prekrytie a dekoráciu rôznych povrchov v súčasnej architektúre. Povrchová úprava GRIMANI je charakteristická priľnavosťou a vysokou pružnosťou. Nie je určená len na steny a na typické povrchy obydlia, ale aj na bytové doplnky, tienidlá lámp, police, rámy a malé kusy nábytku, ktoré tak získavajú vzhľad módneho dizajnu.

Viac informácií
Grimany
Cavanier
Cavanier

CAVANIER Inovatívna, dekoratívna konečná úprava, ktorá umožňuje vytvárať viacnásobné dekoratívne efekty už pri jednej vrstve, prináša strohý a elegantný štýl, kryštalický a perleťový vzhľad, s jemným odleskom, a je príjemná aj na dotyk. Úplne jednoduchá aplikácia, rýchle a pohodlné použitie, vytvorí dekoráciu aj na málo celistvých povrchoch.

Viac informácií
Velatura

VELATURE mäkké odtiene spestrujú fasády a vyvolávajú historické kúzlo dobových sídiel, pričom sú tiež vhodné na zohriatie interiérov pomocou farebných efektov, podobných starým omietkam. Široká škála farieb a dekoratívnych zmesí, ktoré je možné jednoducho vytvoriť, spájajú motívy minulosti so súčasnými nápadmi, čím sa dosiahnu výnimočne elegantné výsledky.

Viac informácií
Velatura
Forma
Forma

FORMA je základný tmel špeciálne vytvorený na dekoráciu povrchov v interiéri. Jednoduché používanie a možnosť využitia s rôznymi technikami a náradím vytvára predpoklady pre rozmanité estetické výsledky, dvoj i trojrozmerné. Vďaka štruktúre produktu FORMA možno dosiahnuť v závislosti od použitej aplikačnej techniky hodnotné a originálne dekorácie.

Viac informácií
Patina

PATINA Dekoratívny vosk s jednoduchým roztieraním a rýchlym zasychaním, určený pre dekoratívne záverečné úpravy na báze vápna, ktorý umožňuje dosiahnuť povrchy s vysokým stupňom lesku a miernou povrchovou odpudivosťou vody. Neutrálne sfarbenie dodáva stenám elegantný lesk a metalizované vosky obohacujú záverečnú úpravu o perleťový vzhľad s veľkým estetickým účinkom.

Viac informácií
Patina

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o niektorú z dekroatívnych omietok nás neváhajte kontaktovať.

Radi s vami spoločne tvoríme originálne a nové riešenia.
Viac informácií